KONST / Litografier / Färglitografi 15967022
nr 1596 7022
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad 1963. Färglitografi, bildmått: 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:10:54
300 kr
350 kr
500 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson